Střelnice Leiko

Střelnice LEIKO s.r.o., Plzeň

střelnice, prodej zbraní a střeliva, zbrojní průkazy

Vyhledat

Vyhledat

+420 377 222 199
KONTAKT

Prodej zbraní a střeliva je určen výhradně pro držitele zbrojního oprávnění - zbrojního průkazu nebo zbrojní licence. Zbrojní průkaz můžete získat u nás. Navštivte i další kurzy.
Zbraně a střelivo ze zákona nelze zasílat. Je nutné si je vyzvednout osobně. Doporučujeme si termín vyzvednutí telefonicky objednat.

Změnit měnu

JERICHO F 9x19

Značka:
Kód produktu: JERICHO F 9x19
Dostupnost: 9

Cena: 23.490 Kč

- +

JERICHO F
9X19mm Luger / .40 S&W
112mm délka hlavně, pojistka na rámu pistole

 • Spolehlivá konstrukce
 • Vyrobeno s ohledem na potřeby vojenských a policejních složek
 • Podle vojenských standardů (MIL-STD)
 • Ergonomicky tvarovaný úchop
 • Možnost několika kalibrů: 9X19mm Luger , .40 S&W, .45ACP
 • Možnost výběru různých rámů – kovový nebo polymerový rám ve vícero barvách
 • Double action ( DA / SA ) nebo single action only ( SAO )
 • Tritiová mířidla jako volitelná příplatková konfigurace
 • Pevné ocelová mířidla jako standard
 • Spodní Picatinny lišta pro úchyt příslušenství
 • Výstražník pro kontrolu náboje v komoře
 • Bezpečnostní kroužek pro možnost uchycení zbraně na bezpečnostní lanko
jasná volba mezi civilisty, policií, armádou a speciálními jednotkami

Řada JERICHO je jednou z nejpopulárnějších a nejuznávanějších značek pistolí na světě. Kombinuje ergonomický design s pokročilými technologickými funkcemi a zárověň poskytuje vynikající výkon a spolehlivost.

Pistoli JERICHO používají vojenské a policejní složky v Izraeli ale také různé zásahové jednotky a jednotlivci po celém světě. JERICHO je jednou z nejpopulárnějších zbraní a v mnoha zemích ji lidé používají ať už při výkonu svého povolání nebo jako soukromou zbraň.

Pistole JERICHO je k dispozici ve standardních, krátkých a kompaktních modelech s ocelovým nebo v lehkým polymerovým rámem. Je k dispozici v plné nebo polokompaktní velikosti v rážích 9 mm Jericho F 9×19 / Luger, .40 S&W a .45 ACP. Dodává se s nastavitelnými mířidly, integrovanou lištou MIL-STD 1913, ergonomickou drážkovanou pistolovou rukojetí a dvěma zásobníky v uzamykatelném kufříku. Oboustranná pojistka slouží i jako vypoušteč.

Pistole JERICHO je samonabíjecí pistole vyvinutá v Israel Weapon Industries, na trh byla uvedena v roce 1990. Tato původně služební pistole, se okamžitě začala také vyvážet do zahraničí, kde se stala velmi žádaným artiklem, především v USA. Po krátké době se stala velice oblíbenou zbraní pro ozbrojené složky a profesionály po celém světe.

V USA je pistole JERICHO často nazývána Baby Eagle, nebo Baby Desert Eagle, v návaznosti na konstrukci slavné pistole Desert Eagle z 80. let 20. století, kterému pistole JERICHO sloužila jako stavební platforma.

JERICHO je spolehlivá, odolná zbraň klasické konstrukce s precizními mířidly. Pistole JERICHO má ergonomický tvar a je jednoduchá na ovládání a používání s minimální citlivostí na údržbu a střelivo. Majiteli poskytne vysokou užitnou hodnotu jelikož se jedná o spolehlivou a kvalitně vyrobenou zbraň.

Výroba pistole JERICHO v obou typech vyhotovení je stejně jako všechny produkty IWI provedena velmi precizně a použité materiály na její výrobu jsou prvotřídní kvality.

Zbraně
Stav zboží NOVÁ

Zasílání novinek

Odběr užitečných novinek o konaných prezentacích anebo mimořádných slevách.