Leiko shooting range

Střelnice LEIKO s.r.o.

shooting range, guns and ammo shop, gun licences, Pilsen

Vyhledat

Vyhledat

+420 377 222 199
ENG +420 602 414 900

Sekce zbraní a střeliva je určena výhradně pro odborníky a podnikatele v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva.  Svým vstupem potvrzuji, že jsem držitel zbrojního průkazu nebo zbrojního oprávnění. Pro nákup zbraně/střeliva musíte samozřejmě navštívit náš kamenný obchod (tento typ zboží nelze zasílat = je nutné ho vyzvednout u nás). Před návštěvou doporučujeme se objednat (tel.: + 420 377 222 199).

Uvedené zboží nelze zasílat, pouze závazně rezervovat. Po připsání částky na náš účet 5022120217/0100, vám zboží rezervujeme po dobu 14-ti dnů.

Product status

Změnit měnu

Smith&Wesson MP9

Brand:
Product Code: Smith&Wesson MP9
Availability: 1

Price: 20.990 Kč

V roce 1994 firma S&W přišla na trh se svou první pistolí s polymerovým rámem, nazvanou Sigma. Zbraň byla určena jako přímá konkurence pistolím Glock a měla i stejnou koncepci. Jednalo se o zbraň s polymerovým rámem a závěrem z uhlíkaté oceli, s uzamčeným závěrem s vertikálním pohybem hlavně s uzamčením hlavně provedeným zapadnutím bloku nábojové komory do výhozného okénka závěru, s pouze dvojčinným spoušťovým ústrojím s částečně předepnutým zápalníkem s absencí jakékoliv vnější manuální pojistky (podobné řešení jako konkurenční Glock). Prvním modelem z řady Sigma byl „Model SW9F“. Zbraň měla 4 ¼“ hlaveň, ráži 9 mm Para a zásobník na 17 nábojů. Varianta v ráži 40 S&W – „Model SW40F“ měla zásobník na 15 nábojů. Kompaktní varianty s hlavní dlouhou 4“ a zásobníkem na 16 nábojů v ráži 9 mm Para nebo 14 nábojů v ráži 40 S&W se označovaly „Model SW9C a SW40C“. Varianta s nerezovým závěrem se označovala „Model SW9V“ respektive „Model SW40V“. Tyto modely se dodávaly i s šedě zbarveným rámem. Existovalo i velmi omezené množství modelu „SW357V“ v ráži 357 SIG. Jednu dobu se nabízela i zjednodušená zmenšená varianta v ráži 9 mm Para a jednořadým zásobníkem na 7 ran, označená „Model SW9M“ a podobná, ještě menší pistole v ráži 380 ACP „Model SW380“ s 3“ a zásobníkem na 6 nábojů. V roce 1998 skončila výroba modelu Full Size a subkompaktních variant. Kompaktní model byl zdokonalen a stal jedinou verzí řady Sigma. Tato řada se nazývá Sigma Enhanced. Došlo ke kosmetickým úpravám na rámu: rukojeť dostala zdrsnění po celém obvodu a přední část drážky pro instalaci taktických doplňků. Závěr je z nerez oceli, stejně tak i hlaveň, a má černou povrchovou úpravu Melonite. Tento vylepšený model se označoval „SW9E“ respektive „SW40E“ anebo „SW9VE respektive „SW40VE“, pokud byl bez povrchové úpravy Melonite. Nabízely se i varianty se zeleně zbarveným rámem „SW9G a SW9GVE“ respektive „SW40G a SW40GVE“. V limitovaném množství byla vyrobena varianta „SW40P“. Tato pistole řady Enhanced v ráži 40 S&W má nižší výhozní okénko a upravený vytahovač. Nerezový závěr má povrchovou úpravu Melonite, avšak navíc má leštěné boky. V současné době se nabízejí pouze modely SW9VE a „SV9VE Allied Forces Model“ (současné označení modelu SW9E), které ve velkém množství odebírá United States Army Security Assistance Command (USASAC), které s nimi vyzbrojuje Afgánskou národní policii a pohraniční stráž.

 

Weapons
Product status NEW

Newsletter

Subscribe for useful news about ongoing presentations or special discounts.