Střelnice LEIKO s.r.o., Plzeň

střelnice, prodej zbraní a střeliva, zbrojní průkazy

Vyhledat

Vyhledat

+420 377 222 199

Změnit měnu

Noční vidění a Termovize

Noční vidění - přístroje a zařízení pro zaměření cíle za ztížených světelných podmínek. Řadíme mezi ně termovize, zaměřovače, kolimátory, pozorovací monokulátory, zasádky. Některé zařízení má systém pro den i noc.

Doporučujeme termovizní zaměřovač pro plynulý obraz bez kalibrace a zasekávání. Má vysoký výkon, dlouhou výdrž baterie a mimořádnou kvalitu zobrazení. Termovizní zaměřovač Pard nabízíme také ve verzi s integrovaným laserovým dálkoměrem. Najdete u nás také termovize Hikvision a Pulsar.  Vyberte si z kompletní nabídky.

Noční vidění komplikovaným elektrochemickým procesem mění zbytkové světlo na světlo, které je pak viditelné v okuláru. Když není ani dostatek zbytkového světla, používají se IR lampy o různém výkonu a vlnové délce. Monokulární noční vidění pro pozorování z ruky umožní pozorovací monokulátor. Vyberte si ten, který vám padne do oka.

Škoda každé rány, která nejde vystřelit i ve tmě!


Zobrazit:
Třídit podle:
Další foto
HIKMICRO HABROK HH35L

Termovizní fúzní binokulár s laserovým dálkoměrem.

67.300 Kč

Další foto
Hikmicro Thunder TE25 2.0

Termovizní zaměřovač Thunder 2.0.

38.800 Kč

Další foto
HOLOSUN DRS-THermo kolimátor

DRS-TH je inovativní kolimátorový zaměřovač pro denní i noční použití. Jedná se o plně digitální termovizní zaměřovač s funkcí denního režimu jak je u kolimátorů zvykem.

51.900 Kč

Zasílání novinek

Odběr užitečných novinek o konaných prezentacích anebo mimořádných slevách.