Střelnice LEIKO s.r.o., Plzeň

střelnice, prodej zbraní a střeliva, zbrojní průkazy

Vyhledat

Vyhledat

+420 377 222 199

Změnit měnu

BUNATY WIDE FULL HD

Značka:
Kód produktu: BUNATY WIDE FULL HD
Dostupnost: 1

Cena: 5.990 Kč

- +

Bunaty WIDE na zloděje

Fotopasti BUNATY WIDE mají širší úhel záběru 80° a jejich využití je specifické!  Fotopasti s širokým úhlem snímání jsou vhodné na sledování velké plochy z krátké vzdálenosti, ideálně do 6 metrů - fotopast zabere větší plochu ,ale vše na fotografii zmenší, proto fotopasti s širokým úhlem snímání nedoporučujeme pro myslivost, protože myslivec fotopast využívá na sledování pohybu zvěře obvykle na krmelišti a pro myslivce neni podstatný úhel snímání ,ale to ,aby zvěř dobře rozeznal, z širokoúhlé fotopasti by byla zvěř na fotografii opticky zmenšena a obzvlášt menší zvěř by se hůře rozeznávala. Pro myslivce a milovníky přírody je vhodná fotopast s klasickým úhlem snímání 55° BUNATY full HD . Širokoúhlou fotopast nejlépe využijete například při sledování místnosti, kdy fotopast umístíte do rohu místnosti a fotopast zabere místnost celou od zdi ke zdi , zatímco klasická fotopast by zabrala pouze malou část místnosti, fotopast BUNATY WIDE je samozřejmě voděodolná a můžete jí použít i venku ,ale ideálně na krátkou vzdálenost s požadavkem pokrýt co největší plochu.

Dokonale nenápadná fotopast, která díky minimu lesklých ploch dokonale splyne s okolím a nepozorovaně zachytí vše, co se jí dostane do záběru v denních i nočních hodinách. Fotopast umí zaznamenávat formou fotografií a videa. Sami si nastavíte, jestli chcete snímat fotografie, videa či videa s fotografiemi současně. Součástí videa je i zvukový záznam. Tato fotopast zabírá v úhlu 80°, což znamená, že má skutečně široký záběr a je vhodná pro ty, kteří potřebují monitorovat širší oblast. Disponuje také kvalitní multizónovým pohybovým čidlem, které reaguje na tepelný pohyb a eliminuje nežádoucí pohyby například větví stromů a má vysoký dosah. Je zde funkce časosběru, která vám umožní časosběrné snímání daného místa. Nechybí ani časovač, se kterým si nastavíte, v jaký čas bude fotopast aktivní. Snadné je i vypínání a zapínání fotopasti, k tomu slouží spínač na přední části těla fotopasti.

Fotopast disponuje velkým LCD displejem, kde můžete snadno prohlížet pořízené záznamy. Displej je umístěn na přední straně, takže stačí sejmout kryt a snímky či videa si prohlédnout. Videa nahrává o délce až 60 sekund, takže vám neuteče nic důležitého. Ovládání samotné fotopasti je velmi snadné a neangličtináři ocení menu, které je v českém jazyce - BUNATY je česká značka a fotopast je vyrobena pro české zákazníky. Snadná je i samotná instalace fotopasti na místo určení. Aby byla co nejjednodušší, disponuje laserovým ukazovátkem, se kterým správně připevníte fotopast tak, aby snímala plochu, kterou potřebujete zachytit. Správné umístění fotopasti si můžete ověřit i na již zmíněném LCD displeji. Tato fotopast překvapí také snadnou manipulací, pro výměnu baterií ji nemusíte demontovat, ale pouze odklopíte kryt a baterie vyměníte. Zásobník baterií je přizpůsobený takovým způsobem, že kdyby baterie vytekly, fotopast to nepoškodí, jelikož jsou v odděleném zásobníku.

Hlavní přednosti

 • Rozlišení 16 MP
 • Rozlišení videa 1080P FULL HD
 • Rozměry 13x8x6 cm
 • Úhel záběru 80°
 • Reálný dosah PIR 15 metrů
 • 8x baterie AA + možnost externího zdroje
 • Přísvit 940nm zcela neviditelný
 • Dosvit 15 až 25 metrů dle situace
 • Velikost displeje 2,4''
 • Paměť SD karta
 • Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + zdarma dárky

Fotopast pořizuje fotografie o maximálním rozlišení 16 Mpx. Rovněž potěší rozlišení videa, které je ve Full HD, 1920 x 1080p. Rychlost spouště je 0,7 sekundy, tato rychlost spouště je ideální pro zachycení pohybujícího se objektu ve středu fotografie. Fotopast lze propojit i přímo s počítačem a to prostřednictvím USB kabelu.

PROČ ŠIROKOÚHLOU FOTOPAST ?

Širokoúhlá BUNATY a její ideální využití: Níže vidíte příklad situace kdy je vhodné využít fotopast s širokým úhlem snímání ( WIDE) . Dvě fotografie ze stejného místa , kdy je využita výhoda fotopasti s širokým úhlem snímání. Focení na krátkou vzdálenost s pokrytím co největší plochy. Jedna fotografie je vyfocena fotopasti BUNATY full hd s úhlem snímání 55 stupňů a druhá fotografie fotopastí BUNATY WIDE full hd s úhlem snímání 80 stupňů. Fotopast je umístěna cca 2 metry od vozu a fotopast BUNATY full hd WIDE díky širokém úhlu zabere vůz celý, klasická fotopast BUNATY full hd zabírá pouze část vozu.

Fotopast na zloděje

Fotopast na zvěř

Dárky k objednávce

Poradí s nastavením i výběrem

České menu i manuál

BUNATY WIDE full hd  úhel snímání 80 stupňů

  

BUNATY  full hd  úhel snímání 55 stupňů

Parametry

Rozlišení 16 MP
Rozlišení videa 1080P FULL HD
Baterie 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Rozměry 13x8x6 cm
Úhel záběru 80°
Přísvit 940nm zcela neviditelný
Dosvit 15 metrů
Záznam foto + video ANO
Prohlížení foto na LCD ANO
Přehrání video na LCD ANO
Maximální rozlišení foto 16MP - 4000x3000
Maximální rozlišení video FULL HD
Čeština ANO
Displej 2,4'' barevný s možností přehrávání záznamu na přední straně fotopasti
Záběr PIR 80° - ideální na kratší vzdálenost s požadavkem na pokrytí co největší plochy
Reálný dosah PIR (člověk) 15 metrů
Rychlost spouště 0,7
Paměťová jednotka SD karty
Porty USB a externí napájení
Závit pro stativ ANO
Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box , 16GB sd karta
Model 2020

Zasílání novinek

Odběr užitečných novinek o konaných prezentacích anebo mimořádných slevách.