Střelnice LEIKO s.r.o., Plzeň

střelnice, prodej zbraní a střeliva, zbrojní průkazy

Vyhledat

Vyhledat

+420 377 222 199

Změnit měnu

TOOR KNIVES - DARTER S/SHADOW BLACK

Značka:
Kód produktu: DARTER S
Dostupnost: 1

Cena: 13.800 Kč

- +

https://toorknives.com/collections/darter/products/darter-s-shadow-black

Jsme hrdí, že opět spolupracujeme s Haley Strategic Partners na jedné z nejunikátnějších bojových čepelí, jaké se kdy dostaly na trh – na Darter! Tento nůž, který kombinuje taktické zkušenosti a odborné znalosti Travise Haleyho s prémiovými možnostmi výroby čepelí Toor, má ikonické reverzní vroubkování na hřbetě, které nabízí extrémně ostré řešení pro boj se zadní stranou nože a zároveň se vyhýbá omezením na čepeli s dvojitým ostřím.

Darter je vyroben z oceli CPM S35VN a tepelně zpracován na přibližně 60 Rockwell a je dostatečně pevný, aby zvládl jakýkoli úkol. Tato nová varianta nože je vybavena rukojetí Black G10 a červenými vložkami a je obrobena s texturou, která odpovídá vzoru křídel Darter Dragonfly a zároveň poskytuje vynikající přilnavost při práci ve vlhkých podmínkách.

Střední velikost nože umožňuje snadné umístění na vaše vybavení, aniž by došlo k ohrožení nemovitosti, a každá čepel obsahuje pouzdro Black Toor Knives FlexTech KYDEX®, které obsahuje šroub se seřiditelným uchycením a třecí offset pro snížení chrastění čepele uvnitř pouzdra. Pochvu doplňuje montážní hardware a držák UltiClip Slim 3.3 a balení Darter završuje laserem řezaná smyčka, která byla navržena tak, aby vložila pouzdro do vašeho vybavení.

Několik dalších klíčových vlastností této čepele zahrnuje otvor pro retenční šňůru, palec na hřbetu a zadním konci čepele, šrouby torx rukojeti z nerezové oceli, povrchovou úpravu Black KG Gunkote a loga obou společností vyrytá laserem na čepeli. V neposlední řadě je každý Darter zakončen individuálním sériovým číslem označujícím kus historie z tohoto ikonického partnerství.

Tyto nože jsou nástrojem válečníka, uměleckými díly a jsou mimořádně sběratelské.

Celková délka: 8,5"
Délka čepele: 4,25"
Délka rukojeti: 4,25"
Materiál rukojeti: G10
Ocel: CPM S35VN
Tloušťka čepele: 0,1875"
Tvrdost čepele: 59-61 Rockwell
Hmotnost: 5,3 oz

Zasílání novinek

Odběr užitečných novinek o konaných prezentacích anebo mimořádných slevách.